Tuesday, January 13, 2015

Як підготуватися до співбесіди: шпаргалка здобувача

Претендентові повинен розуміти, що від того, як він покаже себе роботодавцю на першій зустрічі, залежить подальший розвиток подій. Бажана посада може легко вислизнути з рук через найменші промахів.

Враження, яке Ви справляєте на людину при першій зустрічі, є найважливішим. Пам'ятайте, що потрібно дивитися співрозмовнику прямо в очі, посміхатися, твердо потиснути руку і впевнено розмовляти. Намагайтеся запам'ятати ім'я людини і, якщо у Вас буде можливість використовувати його протягом перших п'яти хвилин розмови, - робіть це! Це допоможе Вам краще його запам'ятати, а Ваш співрозмовник буде вдоволений.
1. Аналіз Вашої майбутньої посади

Випишіть всі обов'язки і відому Вам інформацію про посади і грунтовно вивчите їх (цю інформацію можна отримати з опису вакансії). Запитайте себе:

    Розумію я, насправді, що потрібно від людини, яка займає цю посаду?
    Які цілі даній посаді?
    Як можна досягти ці цілі?

Якщо є незрозумілі Вам аспекти посади, складіть питання, які можна буде задати згодом на інтерв'ю.

Дуже важливо спробувати проаналізувати цю посаду, щоб визначити, які Ваші особисті та професійні якості, Ваш досвід підтверджують, що Ваша кваліфікація відповідає їй.
2. Оцініть себе

Обміркуйте відповіді на наступні питання:

    Які стратегічні цілі Вашої кар'єри?
    Узгоджуються вони з цілями Вашої майбутньої посади?
    Чому Вас цікавить ця посада і ця компанія?
    Чи можете Ви довести, що Ваша кваліфікація відповідає цій посаді?
    Які особисті та професійні якості говорять про те, що Ви підходите на цю посаду?
    Чи потрібна Вам ця робота насправді?
    Чому компанії слід прийняти на роботу саме Вас?

3. Вивчіть інформацію про компанію

Вам необхідно зібрати якомога більше інформації про компанії та її бізнесі. Це допоможе Вам:

    вирішити, чи хочете Ви працювати в такій компанії.
    підготуватися до конкретних питань, які Вам можуть задати.
    справити враження знанням компанії (а це говорить про те, що Ви дійсно зацікавлені в цій посаді).

4. Підготуйте відповіді на можливі запитання і прорепетируйте відповіді на них зі своїми друзями

Використовуйте конкретні приклади, цифри, а не загальні фрази!
Що очікує від Вас роботодавець

Корисно знати, що очікує почути представник компанії, коли проводить інтерв'ю з кандидатом на посаду. Ваші відповіді допоможуть йому прийняти рішення про Ваш прийомі на роботу .

Категорії питань, які задає HR на інтерв'ю:

    Чи стане ця людина ефективним представником нашої компанії?
    Чи буде він виглядати професійним і серйозним?
    Чи зможе легко контактувати з людьми, розташовувати клієнтів до себе, робити так, щоб вони прагнули працювати з нами?
    Чи може ця людина виконувати дану роботу? Чи є у нього відповідний досвід і знання?
    Сподобається мені працювати з цією людиною?
    Чи буде він ладити з іншими співробітниками?
    Як сильно він хоче отримати цю роботу?
    Чи настільки він працьовитий, як прагне показати зараз?
    Пропрацює він у нас досить довго, щоб принести реальну користь?
    Чи здатна ця людина взяти відповідальність за нашу організацію на себе?
    Чи може він стати прикладом для інших співробітників?
    Чи здатна ця людина впоратися зі стресовою ситуацією?
    Як би він повівся у важких обставинах?

У день інтерв'ю

Побажання до одягу для інтерв'ю. Одягніть якісну діловий одяг в якій ви себе почуваєте комфортно! Строгий діловий костюм вам не допоможе, якщо ви в ньому почуваєте себе дискомфортно. Не дарма! У народі споконвіку живе прислів'я! Зустрічають по одягу, проводжають по розуму! перше враження, вироблене Вами на роботодавця, дуже важливо.

    Сплануйте свій час так, щоб прийти в компанію за 10-15 хвилин до інтерв'ю. У Вас буде час привести себе в порядок, озирнутися і розслабитися.
    Посмішка і впевнене рукостискання будуть відмінним початком вашого знайомства з представником компанії.
    Візьміть з собою ручку і блокнот, щоб робити нотатки по ходу інтерв'ю і записувати відповіді на Ваші запитання.
    Задавайте опитують питання (підготовлені вдома), щоб з'ясувати всі незрозумілі аспекти посади.
    Пам'ятайте, що такі питання, як зарплата та інші винагороди, звичайно обговорюються після офіційного запрошення на роботу .
    Покажіть, що Ви хочете отримати цю роботу . Якщо Вам зробили пропозицію про роботі , зустріньте його з ентузіазмом.
    Не намагайтеся вивідати у опитують, що він думає про Вас. Цим Ви поставите його в незручне становище. Ви можете сказати, що хочете отримати цю роботу і запитати, що потрібно зробити для цього.
    Чи не чиніть тиск на представника компанії, щоб він прийняв рішення якомога швидше. Вам слід запитати представника компанії, коли Ви зможете дізнатися про його рішення. Але не намагайтеся використовувати "у мене є інші пропозиції про роботу" це дратує опитують і говорить про те, що Ви не дуже зацікавлені в отриманні роботи .
    При обговоренні попередніх місць роботи Не критикуйте Вашого колишнього начальника і колег.
    Не обговорюйте Ваших особистих і фінансових проблем, якщо Вас про це навмисно не попросять.
    Уникайте слова "МИ". Коли Ви описуєте, що Ви робили на роботі , говорите "Я".
    Не бійтеся продати себе. Не варто бути агресивним, однак, необхідно переконати представника компанії, що Ви саме та людина, який потрібен для цієї роботи .

Коли інтерв'ю підійде до кінця, дуже важливо залишити про себе позитивне враження. Подякуйте співрозмовника за його час, скажіть, що Вам було дуже цікаво і приємно зустрітися з ним і Ви сподіваєтеся зустрітися ще раз, висловлюючи тим самим зацікавленість роботою . Твердо потисніть своєму співрозмовнику руку і посміхніться, прощаючись.
Інтерв'ю. Перше враження

Враження, яке Ви справляєте на людину при першій зустрічі, є найважливішим. Пам'ятайте, що потрібно дивитися співрозмовнику прямо в очі, посміхатися, твердо потиснути руку і впевнено розмовляти. Намагайтеся запам'ятати ім'я людини і, якщо у Вас буде можливість використовувати його протягом перших п'яти хвилин розмови, - робіть це! Це допоможе Вам краще його запам'ятати, а Ваш співрозмовник буде вдоволений.

Якщо Ви йдете на інтерв'ю або на важливу зустріч, то підготуйтеся до них заздалегідь і з усією відповідальністю. І як би Ви не нервували, намагайтеся виглядати впевнено, як людина, що знає чого він хоче добитися в житті.
Одяг «Для успіху»

Результати опитувань громадської думки роботодавців показали, що при першій зустрічі з майбутнім співробітником, 70% з них звертають увагу на одяг, а близько 80% - підкреслили важливість стилю і стану взуття.

Одягайтеся в класичному стилі і стежте, щоб у Вас завжди була чиста, до блиску начищене взуття. Якщо Ви сумніваєтеся у виборі одягу, то завжди краще віддати перевагу костюм, однотонну світлу сорочку і галстук- для чоловіків. Костюм і однотонну блузку - для жінок.

85% людей, що шукають роботу , впевнені, що на інтерв'ю роботодавці вибирають тих людей, які добре виглядають, але це означає не красивих людей, а людей, які вміють дбати про себе і свій зовнішній вигляд.
Мова жестів

Ваша поведінка говорить про Вас дуже багато чого, ще перш, ніж Ви встигнете відкрити рот. Вам потрібно зробити так, щоб Ваші жести підтверджували, що Ви зацікавлені, серйозно ставитеся до пропозиції про роботі і готові приступити до неї в будь-який момент. Не варто смикати волосся, одяг та ін., Схрещувати свої руки (це створює підсвідомий бар'єр), і сидіти розвалившись на стільці, замість того, щоб сидіти прямо. Не тримайте свою руку до рота і не бубни собі під ніс.
Постарайтеся підтримувати візуальний контакт зі своїм співрозмовником.

Чисті, блискучі і добре розчесані волосся завжди створюють потрібне враження. Ретельно доглядайте за довгим волоссям і уникайте (наворочених - складних) зачісок. На інтерв'ю одягніть прості і скромні прикраси, годинники, відповідні Вашому іміджу, і не перестарайтеся з парфумерією та косметикою.
Навички спілкування

80% успіху в будь-якій роботі залежить від Вашої здатності спілкуватися з людьми. Перш за все, Ви повинні бути гарним слухачем - людиною, готовою вислухати чужу думку, не перебиваючи і розуміючи, що мається на увазі (люди не завжди мають на увазі те, що говорять). Навчіться висловлювати свої думки ясно і послідовно. Якщо Ви підносите яку-небудь ідею, поясніть її логічно, використовуючи якомога більше фактов.Не критикуйте політику компанії і не злословте на своїх колег і начальників.

No comments:

Post a Comment

Женские бюстгальтеры размер стиль чашки Женские ботинки женская обувь высота каблука Женская обувь на каблуках Женские блейзеры и костюмы мода стиль ландшафтний дизайн дерева рослини сад харчування, дієти салат сік сніданок маркетинг ідея товар споживач сільське господарство вирощування тварини корми Краса і здоров'я волосся обличчя шкіра маркетинг клієнт компанії послуги реклама дієти рецепт салат харчування Краса і здоров'я волосся обличчя харчування створення сайту просування управління хостинг створення сайтів інтернет компанії створення сайтів інтернет сайт пам'ятки замок музей палац дачне господарство гриби насіння плоди Будівництво будинків котеджів проекти Охорона безпека ворота двері велотехника велосипед колеса покришки рами Ремонт та облаштування дизайн приміщення Інтернет-маркетинг бізнес сайт любовь к Парижу, отдых в Париже садова техніка газонокосарки мотоблок обладнання персонал резюме робота резюме робота роботодавець Любовь и семья працевлаштування досвід співбесіди Блог о женщинах и мужчинах Меблі та інтер'єр бізнес гроші фінанси автомобіль авто запчастини машини topkinozal.com topreferat.com.kz torrent-film.online torgaw.ru torrentino.su torrent-hdfilm.ru tolko-soft.ru touch4games.ru transport.krasnogorsk.online travelson.ru